Zajímavosti, motivace, inspirace, vědecké poznatky...

Mrkněte na videa známých i méně známých osobností, které působí v nejrůznějších sférách aneb co vše je ještě možné?

Léčení rakoviny - Gregg Braden

Vymizení nádoru za 2 minuty a 40 sekund - věda potvrzuje, že se myšlenky a pocity ovlivňují a vytvářejí naši realitu – vlastní energií se můžeme uzdravovat a své energetické pole tak využívat pro podporu zdraví sama sebe…v 5. minutě videa je důkaz…

Dr. Bruce Lipton - epigenetik

Ovlivňují geny náš život a nebo je to jinak?

Rychlé hojení a regenerace tkání - Solfeggio frekvence 285 Hz

Moudří učenci již před staletími věděli, že všechno je v konstantním stavu vibrací. Věděli, že existují vztahy těchto vibrací (frekvencí) i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA.

Uzdravení štítné žlázy - Kvantová anatomie v praxi

Každý orgán v našm těle je propojen s návykem chování. Opravit můžeme úplně všechno.

Dr. Hnízdil - Psychosomatika

Položíme-li vedle sebe chorobopis a životopis, tak zjistíme, že to do sebe dokonale zapadá. Jak člověk žije, tak taky marodí a tělo nebo-li "soma", to přebírá na sebe a svým prostřednictvím nám to dává různými způsoby najevo.

Harmonizace mozku a přitahování lásky - Solfeggio frekvence 639 Hz

Moudří učenci věděli již před staletími, že všechno je v konstantním stavu vibrací. Věděli, že existují vztahy těchto vibrací (frekvencí) i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA. 

Meditace Vděčnosti a Lásky - záznam

Díky této meditaci pečujeme o svoji mysl, nalézáme zklidnění, uvolnění, pocit bezpečí, nadhled, podporu zdraví, vděčnost a lásku.

Při projevování Vděčnosti doslova uzdravujeme 3 základní aspekty našeho života. Při projevování srdečné Lásky dopřáváme absolutní výživu naší duši ...

Meditace pro posílení Imunity - záznam

Tato meditace je ze série Speciálů, které se na mne, v tomto období, z kvantového pole jen hrnou...

Jejím záměrem je posílení imunity, rozproudění lymfy a v neposlední řadě také zklidnění mysli, získání síly, upevnění zdraví a pocitu bezpečí.