Jak se vyladit a opravit pomocí kvantové vlny?

Tuhle otázku mi pokládá mnoho lidí.

Jsi připraven na odpovědi? Prima, tak startujeme 

Naše planeta je ve svém vývoji na úrovni, kde vše vidíš a vnímáš jako hmotu. Fyzické tělo, stůl, židli, auto, počítač, psa, kočku…

Když se podíváš pod povrch, tak velmi zjednodušeně můžeš např. ŽIDLI rozložit takto:

Ano, takhle jednoduché to opravdu může být. Samozřejmě je tato oblast předmětem značných vědeckých výzkumů. To ale přenechejme vědcům…

Nejdříve nic, ze kterého všechno vzniká

Když se na celou věc podíváš obráceně, tak nejdříve je Nic, ze kterého všechno vzniká, pak bod nula(kvantový stav), pak elektromagnetické vlnění, potom elementární částice, pak atomy, potom molekuly no a pak…. ŽIDLE.

Teď Ti trošku zamotám hlavu a povím něco o Čistém uvědomění nebo-li Ničem, ze kterého všechno vzniká (na obrázku pod silnou čárou). Možná Tě to lehce znervózňuje a přemýšlíš, jak to „Nic“ svojí myslí uchopit. Nijak! Toto Nic nemá žádnou formu a to znamená, že nemá žádné hranice, které by mohla Tvoje mysl identifikovat a tím pádem pro ni neexistuje. Asi Tě napadne: „No jo, ale když tam Všechno vzniká?“ Jestli jsi dočetl až sem, paráda:-). Jdeme dál.

Mysl je nádoba Tvých myšlenek a emocí

 

Prostřednictvím všech smyslů udržuje mysl kontakt s materiálním světem. Pracuje s věcmi, které lze rozpoznat na základě jejich odlišných forem. Prostě rozpozná housku od žížaly právě proto, že se v určitých prvcích od sebe liší. Taková žížala s máslem a medem…

Úkolem mysli je tedy tyto rozdílné formy rozpoznat, označkovat je, zařadit si do škatulek a pak je použít, anebo uchovat pro použití v jiném čase. Výsledkem tohoto procesu je stav, kterému, říkáme MYŠLENÍ. Co jsou pak tedy myšlenky a s nimi související emoce? Jsou to duševní formy. Jsou-li to tedy formy, může je Tvoje mysl registrovat a rozpoznat.

Protože „Nic“ nemá formu, nemůže být Tvojí myslí rozpoznáno. Nemůžeš mu rozumět, ani jej řídit, či jakkoliv manipulovat. Neexistuje jako Věc, takže z hlediska Tvé mysli vlastně není. Jenže…Ono existuje. Z čeho by pak všechno vznikalo? Znovu Tě napadá co teď s tím? Nech to teď být a přijď se to ke mně rovnou naučit.

Naučím Tě, jak vstupovat do kvantového pole, jak se v něm pohybovat, jak používat kvantovou vlnu v běžném životě.

A teď pojďme k podpoře zdraví jako takové...

Vnímám-li fyzické tělo stejným způsobem jako židli, nejsem v tu chvíli ničím omezena. Ani jeho kůží, hmotností či výškou, ani časem, ani vzdáleností či prostorem. Můžu vstoupit do jeho kvantového pole a pomocí uvolňování mentálních vzorců změnit na všech úrovních, co je potřeba. To je obrovská podpora celého procesu zdraví!

Pak už je na mně, kdy si to dovolím vnímat a vidět ve své realitě jako změnu. Nebo-li, kdy si to pustím do svého „filmu“. Někdo to ve svém světě připustí téměř okamžitě, někdo k tomu potřebuje týden či měsíc. Záleží na limitech, které jsme si na své cestě vytvořili. Ale protože jsme v kvantovém poli, i tyto limitující vzorce lze samozřejmě měnit:-).

Zase se Ti to zdá jednoduché? Ano, je to přesně tak jednoduché, jak si dovolíš, aby to bylo. Zajímavé na tom celém je, že díky tomuto přístupu můžeš rozpustit jakékoliv projevy nerovnováhy na fyzickém těle i na duši a tím pádem uvolnit svoji mysl. Znovu tak nacházíš sílu, kterou v některých situacích či oblastech života postrádáš. Pro podporu zdraví používám princip Kvantové anatomie, který jsem získala z kvantového pole jako jednoduchou a funkční možnost, jak své zdraví podpořit. Nejen, že jej používám při práci v poradně, ale učím jej jak individuálně, tak na seminářích a výsledky jsem doslova nadšená!

Ruku v ruce s uvolněnou myslí  a zdravým tělem jdou vyladěné vztahy (osobní i pracovní) a další oblasti, jako např. finanční otázky a emocionální vyrovnanost (zbavíš se strachu, viny, vzteku, méněcennosti…). Zkrátka rozproudíš  cokoliv, co je ne-mocné.

Máš hned několik možností, jak být u toho – osobní návštěva v poradně, konzultace přes skype, působení  na dálku nebo účast na semináři – více ZDE.

Ceník

Osobní konzultace
Opravy na těle za použití principů Kvantové anatomie, použití kvantové vlny pro změny v požadovaných oblastech života, individuální výuka kvantování, individuální výuka Kvantové anatomie.
1 500,- Kč/60 min
Konzultace přes Skype (platba na účet předem)
Opravy na těle za použití principů Kvantové anatomie, použití kvantové vlny pro změny v požadovaných oblastech života, individuální výuka kvantování, individuální výuka Kvantové anatomie.
1 500,- Kč/60 min
Působení kvantové vlny na dálku napojením přes kvantové pole
V kvantovém poli se potkáme 15 min. každý den po dobu 5-ti dnů, platba na účet předem – opravy na těle za použití principů Kvantové anatomie, použití kvantové vlny pro změny v požadovaných oblastech života.
1 500,- Kč/5×15 min
Specializovaná terapie orgánů, včetně principů kvantové diagnostiky
1500,- Kč/60min
Specializovaná terapie emočních přesvědčení, včetně odstraňování mentálních vzorců
1500,- Kč/60min

Rezervujte si konzultaci: