O mě, kvantování a roli, kterou sehrálo v mém životě.

Když se dívám na svůj život, tak je tomu bezmála dvacet pět let, co jsem odešla z lékařské fakulty. Také  je to více, než deset let, co jsem pověsila ředitelování v nadnárodní společnosti na hřebík, otevřela poradnu a odučila první seberozvojový seminář. Mezi těmito kroky jsem prošla koučovacími kurzy, psychoterapeutickými semináři, za věhlasnými lektory jsem cestovala po světě a v neposlední řadě jsem si prošla, někdy více než náročnou, školou života...

Kým jsem?

Vždy jsem tíhla k podpoře a pomoci ostatním. Nejprve jsem si vybrala směr zdravotnického
a lékařského studia, ale jak už to občas bývá, vydala jsem se pak úplně jinou cestou.

Na manažerském postu jsem v jistém smyslu „pozapoměla“, kým opravdu jsem a bez zjevné příčiny jsem nejprve přestala vidět a následně chodit. V tu chvíli mi nezbylo nic jiného, než se probudit. Ale nepředbíhejme...

Když jsem přestala vidět měla jsem doma šestiletou dceru a půlročního syn. Nechala jsem se tedy vyšetřit na různých odděleních nemocnice, abych se dozvěděla, že jsem, na základě rozborů, zdravá. S tímto verdiktem jsem byla propuštěná domů. 

„Dobře, jsem tedy zdravá, akorát, nevidím…Tak co je rozbité?“

Po několika dnech pocitu naprosté bezmoci a velkého strachu jsem se obrátila k sobě a začala se
ptát. A ejhle, začaly chodit odpovědi. Tehdy jsem poprvé použila svoje schopnosti, o kterých jsem
tušila od dětství, a zrak se mi po měsíci vrátil. Dnes už vím, že jsem tehdy poprvé vstoupila do
kvantového pole a k uzdravení použila kvantovou vlnu.

Svých schopností jsem se lekla, a tak jsem rozhodla, že je už NIKDY používat NEBUDU a už vůbec ne
pro ostaní! Abych se v tom utvrdila a uzamkla se sama před sebou ještě víc, pověsila jsem práci ve zdravotnictví na hřebík a šla budovat kariéru do světa velkých obchodních firem. Úspěšně. 

Pak zemřel můj manžel a začal se odvíjet další díl filmu. 

Pojďme ale zpět na začátek příběhu. Co se tedy událo bezprostředně po smrti mého manžela? Přestala jsem chodit. Opět jsem podstoupila kolotoč vyšetření a verdikt zněl stejně jako poprvé. Zdravá. Byla jsem tedy propuštěna domů, zdravá, akorát jsem nechodila…

„Tak co je zase rozbité?“, ptala jsem se sama sebe.

A zase přicházely odpovědi. „Dobře, tak pro tentokrát poruším svůj zákaz používat svoje schopnosti a ještě jednou to udělám. Ale teď už opravdu naposledy a pak už NIKDY!“, řekla jsem si.

Povedlo se. Postavila jsem se na nohy a honem zase zpátky do světa velkého businessu. Mám přece kariéru, jsem úspěšnou obchodní ředitelkou v nadnárodní společnosti, řídím stovky lidí, jenže… Jenže co? Nejsem šťastná!

A tehdy padlo rozhodnutí.

Celý můj příběh o tom, jak jsem se uzdravila, jak začala "oficiálně" kvantovat a co mi to přináší v dnešním životě, najdete v e-booku.

Připravujeme...

Co dělám?

Předávám své zkušenosti a dovednosti v kurzech či při osobních konzultacích...Pořádám Živá vysílání , kde se mne můžete ptát v přímém přenosu. Zrovna tak vedu tematické online Webináře, také živě.

Pravidelně pro vás živě vysílám veřejné meditace (stačí se přihlásit k oběru novinek a automaticky vám příjde informace o tom, co se kdy ve vysílání děje.)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jakou roli hraje kvantování v mém životě?

Značnou.

V kvantovém poli se pohybuji denně a pozoruji, jak se můj život uzdravujezjednodušuje a jak je v něm mnohem víc radostilásky a klidu. Vidím, jak rychle se situace, které už mi neslouží, uvolňují a rozpouštějí.

Baví mne podporovat své zdraví, např. naposledy jsem si do svého bipole vkládala informaci, že jsem zdravá, že moje lymfa proudí rychlostí blesku a že žiju v covid free zóně.

Po nějaké době praxe se u mne otevřela možnost získávat z kvantového pole informace, jak účinně podporovat zdraví tělesných orgánů, až z toho, před několika lety vznikl, účinný koncept Kvantová anatomie. Ukazuji a předávám v něm, jak jsou v našem energetickém poli propojeny návyky našeho chování s jednotlivými orgány. A jak to rychle, jednoduše a účinně odhalitopravit. Dnes je Kvantová anatomie I., II. a III. v podobě vidoukrzů k dispozici vám všem, kdo máte zájem a chuť podporovat cestu svého zdraví. Podívejte se TADY

Kde ještě používám kvantování, mimo podpory svého zdraví?

Ráda cestuji - nejraději do asijských zemí - tak si kvantuji např. pohodlný let nebo vstřícnou, pečující a srdečnou posádku letadla nebo si "posouvám čas" (ano i toto je v kvantovém poli možné). V realitě to pak vypadá tak, že sedím na trojsedačce v letadle sama, takže si můžu lehnout a během letu se dobře vyspat a celý let mi rychle „utíká“!

Jednoduše řečeno: „Věci se dějí, protože můžou.“

Přidejte se ke mně a můžete to umět zrovna tak

 

Jeden ze vstupů do kvantového pole vede přes naše srdce... Pojďte ochutnat...

Stáhněte si vedenou meditaci zdarma

Meditace srdce

Všechny informace, které potřebujeme a nebo chceme znát, jsou již obsažené v našem nitru. Cesty k této vnitřní moudrosti mohou být spletité, a proto je tu pro Vás připravená meditace srdce.