O kvantování a roli, kterou sehrálo v mém životě.

Kvantovat dokáže každý. Nejsou to žádné čáry ani složité nauky, které by bylo potřeba léta studovat.

Je to zároveň metoda, která dokáže změnit vše od základu - vše co si přejeme, ale i vše co je potřeba.

Tohle jsem Já, Alena Camplíková. Už od dětství jsem chtěla uzdravovat lidi, tak to dělám. Zajímá mne všechno, co souvisí s energetickým polem, kvantovou fyzikou a jejím využitím pro podporu uzdravování na všech úrovních našeho života.

Cesta k tomu, byla občas pěkný fičák. Někdy si říkám: „Jak si tohle vůbec přežila?“  Protože jsem věřila a věřím dodnes! Můj život je teď krásně barevný, plný radostilásky. Z této hojnosti teď ráda podporuji a provázím vás ostatní na cestě ke svému poznání.

Další mojí zálibou je cestování, tak to taky dělám. Občas dostávám otázku: „Proč cestuješ?“ Protože mne to naplňuje radostí a přináší mi to velký nadhled nad různými životními situacemi. Pak je vše jednodušší a plynulé. 

A protože ráda propojuji radost s prací, tak pořádám v mých oblíbených destinacích rozvojové seminářekurzy.

Vše o kvantování...

Pravým důvodem, proč kvantování přišlo a proč se začíná dostávat do povědomí širší veřejnosti, je to, že nastal čas podniknout cestu z hlavy do našich srdcí. V tu chvíli dochází k uvolnění mysli i těla a spouštějí se regenerativní procesy.

Navíc v srdci jsou pro nás odpovědi na všechny naše otázky. Úplně všechny odpovědi... a když nasloucháme, věci se dějí…

Velmi příjemným dalším efektem, je tvorba vlastní reality za pomocí „kvantové vlny“. Tu právě vytvoříme jen ve stavu uvolněné mysli.

Jak je to s Myslí a proč je to tak důležité?

Ať v tom máme hned od začátku jasno - mysl se během života nedá vypnout. Je to jeden ze čtyř našich nástrojů, které máme k dispozici pro fungování ve hmotě a je v pořádku jej mít. Vypíná se až okamžikem smrti.

Za posledních několik desetiletí jsme si příliš zvykli přemýšlet a naše mysl doslova „zdivočela“.

V kvantovém poli ji můžeme příjemně uvolňovatzušlechťovat nebo ji občas poslat na kafe, když už blbne příliš.

Co znamená, když „blbne“ příliš?

Možná znáte ten pocit, že mysl jede, někdy dokonce frčí a Vy nemůžete usnout nebo se v noci budíte a hned vám to „šrotuje“ a ráno jste unavení a nevíte proč. Přitom žijete v domnění, že jste spali. Vy možná ano, ale Vaše mysl ne. A to spotřebovává velké množství energie a tím si brzdíte realizaci věcí nebo situací, které opravdu chcete.

Často je pro nás připravena mnohem jednodušší cesta k dosažení cíle. Jenže my si ji neumíme představit a raději vymýšlíme složitosti...Zajímavé na tom celém je, že vymyslet můžeme jen to, co naše mysl zná. Ne to, co nezná…

Tím neříkám, přestaňme myslet. Jen nemysleme tak urputně ...

Pohybem v kvantovém poli nejen, že regenerujemeopečováváme sami sebe na všech úrovních, ale ještě máme parádní možnost tvořit si vlastní realitu. Tak trochu „dvě mouchy jednou ranou“, co říkáte?

Jakou roli hraje kvantování v mém životě?

Značnou.

V kvantovém poli se pohybuji denně a pozoruji, jak se můj život zjednodušil a je v něm mnohem víc radostilásky. Vidím, jak rychle se situace, které už mi neslouží, uvolňují a rozpouštějí.

Baví mne podporovat své zdraví, tak např. naposledy jsem si kvantovala, že moje lymfa proudí rychlostí blesku.

Taky se u mne otevřela možnost získávat z kvantového pole informace, jak účinně podporovat zdraví tělesných orgánů, až z toho vznikl koncept Kvantové anatomie. Ukazuji v něm, jak jsou v našem energetickém poli propojeny návyky našeho chování s jednotlivými orgány. A jak to rychle, jednoduše a účinně opravit.

Protože také ráda cestuji - nejraději do asijských zemí - tak si kvantuji např. pohodlný let nebo vstřícnou, pečující a srdečnou posádku letadla anebo si zrychluji čas. V realitě to pak vypadá tak, že sedím na trojsedačce v letadle sama, takže si můžu lehnout a během letu se dobře vyspat a celý let mi rychle „utekl“!

Jednoduše řečeno: „Věci se dějí, protože můžou.“

Jeden ze vstupů do kvantového pole vede právě přes naše srdce, tak hurá do praxe!

Stáhněte si vedenou meditaci zdarma

Meditace srdce

Všechny informace, které potřebujeme a nebo i chceme znát, jsou již obsažené v našem nitru. Cesty k této vnitřní moudrosti mohou být spletité a proto jsou zde metody pro nás dostupné. O tom, jaké techniky se nám nabízí a jak je využívat v běžném životě se dozvíte v tomto e-booku.