O mě, kvantování a roli, kterou sehrálo v mém životě.

Když se dívám na svůj život, tak je tomu bezmála dvacet pět let, co jsem odešla z lékařské fakulty. Také  je to osm let, co jsem pověsila ředitelování v nadnárodní společnosti na hřebík, otevřela poradnu a odučila první seberozvojový seminář. Mezi těmito kroky jsem prošla koučovacími kurzy, psychoterapeutickými semináři, za věhlasnými lektory jsem cestovala po světě a v neposlední řadě jsem si prošla, někdy více než náročnou, školou života...

Kým jsem?

Vždy jsem tíhla k podpoře a pomoci ostatním. Nejprve jsem si vybrala směr zdravotnického
a lékařského studia, ale jak už to občas bývá, vydala jsem se pak úplně jinou cestou.

Na manažerském postu jsem v jistém smyslu „pozapoměla“, kým opravdu jsem a bez zjevné příčiny jsem nejprve přestala vidět a následně chodit. V tu chvíli mi nezbylo nic jiného, než se probudit. Ale nepředbíhejme...

Když jsem přestala vidět měla jsem doma šestiletou dceru a půlročního syn. Nechala jsem se tedy vyšetřit na různých odděleních nemocnice, abych se dozvěděla, že jsem, na základě rozborů, zdravá. S tímto verdiktem jsem byla propuštěná domů. 

„Dobře, jsem tedy zdravá, akorát, nevidím…Tak co je rozbité?“

Po několika dnech pocitu naprosté bezmoci a velkého strachu jsem se obrátila k sobě a začala se
ptát. A ejhle, začaly chodit odpovědi. Tehdy jsem poprvé použila svoje schopnosti, o kterých jsem
tušila od dětství, a zrak se mi po měsíci vrátil. Dnes už vím, že jsem tehdy poprvé vstoupila do
kvantového pole a k uzdravení použila kvantovou vlnu.

Svých schopností jsem se lekla, a tak jsem rozhodla, že je už NIKDY používat NEBUDU a už vůbec ne
pro léčení lidí! Abych se v tom utvrdila a uzamkla se sama před sebou ještě víc, pověsila jsem práci ve zdravotnictví na hřebík a šla budovat kariéru do světa velkých obchodních firem. Úspěšně. 

Pak zemřel můj manžel a začal se odvíjet další díl filmu. 

Pojďme ale zpět na začátek příběhu. Co se tedy událo bezprostředně po smrti mého manžela? Přestala jsem chodit. Opět jsem podstoupila kolotoč vyšetření a verdikt zněl stejně jako poprvé. Zdravá. Byla jsem tedy propuštěna domů, zdravá, akorát jsem nechodila…

„Tak co je zase rozbité?“, ptala jsem se sama sebe.

A zase přicházely odpovědi. „Dobře, tak pro tentokrát poruším svůj zákaz používat svoje schopnosti a ještě jednou to udělám. Ale teď už opravdu naposledy a pak už NIKDY!“, řekla jsem si.

Povedlo se. Postavila jsem se na nohy a honem zase zpátky do světa velkého businessu. Mám přece kariéru, jsem úspěšnou obchodní ředitelkou v nadnárodní společnosti, řídím stovky lidí, jenže… Jenže co? Nejsem šťastná!

A tehdy padlo rozhodnutí.

Celý můj příběh o tom, jak jsem se uzdravila, jak začala "oficiálně" kvantovat a co mi to přináší v dnešním životě, najdete v e-booku.

Připravujeme...

Co dělám?

Předávám své zkušenosti a dovednosti v kurzech i při osobních konzultacích...Pořádám Živá vysílání , kde se mne můžete ptát v přímém přenosu. Zrovna tak vedu tematické online Webináře, také živě.

Každou středu večer, pro vás živě vysílám veřejné meditace (stačí se přihlásit k oběru novinek a každou středu vám automaticky přijde odkaz na vysílání).

Všechny odvysílané meditace a další videa jsou k dispozici na YouTube kanále Kvantuj.cz ZDE

Jakou roli hraje kvantování v mém životě?

Značnou.

V kvantovém poli se pohybuji denně a pozoruji, jak se můj život uzdravujezjednodušuje a jak je v něm mnohem víc radostilásky a klidu. Vidím, jak rychle se situace, které už mi neslouží, uvolňují a rozpouštějí.

Baví mne podporovat své zdraví, např. naposledy jsem si do svého bipole vkládala informaci, že jsem zdravá, že moje lymfa proudí rychlostí blesku a že žiju v covid free zóně.

Po nějaké době praxe se u mne otevřela možnost získávat z kvantového pole informace, jak účinně podporovat zdraví tělesných orgánů, až z toho, před několika lety vznikl, účinný koncept Kvantová anatomie. Ukazuji a učím v něm, jak jsou v našem energetickém poli propojeny návyky našeho chování s jednotlivými orgány. A jak to rychle, jednoduše a účinně odhalitopravit. Dnes je Kvantová anatomie součástí komplexního vzdělávacího a rozvojového systému, můžeme dokonce říci školy s názvem Kvantová Akademie. Její brány se letos otevřeli už po třetí.

Kde ještě používám kvantování, mimo podpory svého zdraví?

Ráda cestuji - nejraději do asijských zemí - tak si kvantuji např. pohodlný let nebo vstřícnou, pečující a srdečnou posádku letadla nebo si "posouvám čas". V realitě to pak vypadá tak, že sedím na trojsedačce v letadle sama, takže si můžu lehnout a během letu se dobře vyspat a celý let mi rychle „utíká“!

Jednoduše řečeno: „Věci se dějí, protože můžou.“

Jeden ze vstupů do kvantového pole vede přes naše srdce,

tak hurá do praxe!

Stáhněte si vedenou meditaci zdarma

Meditace srdce

Všechny informace, které potřebujeme a nebo chceme znát, jsou již obsažené v našem nitru. Cesty k této vnitřní moudrosti mohou být spletité, a proto je tu pro Vás připravená meditace srdce.