Kvantová anatomie I. v 9 lekcích

Zdravím vás, přátelé,

Pokud teď čtete tyto řádky, tak si nejspíš přejete:

 • Cítit se lépe
 • Uvolnit napětí
 • Mít dostatek energie
 • Uzdravit se
 • Více se usmívat
 • Najít sami sebe
 • Porozumět svému životu
 • Vědět jak trvale podporovat své zdraví
 • Zažít sebe na prvním místě…

Naštěstí tohle všechno lze. Kvantová anatomie I. vám krok za krokem poskytne dostatek všeho proto, abyste toho dosáhli.

Je tu pro vás množství inspirace, informací a praxe pro podporu vašeho zdraví. Kurz  je rozdělen do 9 lekcí s jednotlivými kapitolami, nechybí ani 2 bonusová videa, skripta a názorné obrázky. Na kurz následně navazuje Kvantová anatomie II.

Něco málo o mně aneb kdo Vás kurzem provází?

Jmenuji se Alena Camplíková a jsem normální ženská, která celý život směřuje k podpoře a pomoci ostatním. Odmalička jsem říkala, že chci léčit lidi. Nejprve jsem si vybrala směr zdravotnického a potom a lékařského studia. V době mého mládí ani jiná možnost nebyla. Avšak jak už to občas bývá, vydala jsem se pak úplně jinou cestou.

Dvanáct let jsem působila na manažerských postech v nadnárodní korporaci a v jistém smyslu jsem „pozapoměla“, kým opravdu jsem. Ve chvíli, kdy jsem přestala vidět a bez zjevné příčiny následně i chodit, jsem se „probudila“. Z pohledu lékařů bylo tehdy vše v pořádku, a tak mi nezbylo, než se, po několika týdnech paniky a strachu, obrátit k sobě. Tehdy jsem ještě netušila, co všechno se ve mně probudí. Na začátku pro mne bylo důležité, že pomocí práce se svými mentálními vzorci (tenkrát mne vedla intuice, nevěděla jsem, že dělám tohle a o energetickém poli jsem neměla ani tušení), se mi po 3 měsících zrak zcela

 vrátil. Dneska vidím, chodím, pečuji o rodinu, žiju normální život….A k tomu při konzultacích a v kurzech doprovázím všechny, kdo se chtějí vydat nebo už vydali na cestu svého rozvoje. Možná ještě jinak…na cestu změny.

Ukazuji a předávám, jak podporovat své zdraví, což se následně projevuje ve všech oblastech života. Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak moc mne těší a naplňuje, a jak smysluplné mi přijde, že můžu toto všechno předávat dál. Víte, co si myslím?  Že uvolnit se, zklidnit se, uzdravit se a díky tomu se cítit, žít a milovat lépe –  je to, oč tu běží!

Co vám kurz Kvantové anatomie I. přinese?

 • Zažijete uvolnění mysli a regeneraci těla
 • Napojíte se na své srdce
 • Získáte informace o tom, jaké návyky chování jsou spojeny s jednotlivými tělesnými orgány
 • Naučíte se, jak poznat mentální příčinu ne-moci
 • Dozvíte se zásadní informace o procesu změny návyku chování
 • Porozumíte širším souvislostem toho, co se děje ve vašich životech a proč
 • Dozvíte se mnoho informací, které se nikde jinde nedočtete
 • Naučíte se opravdově podporovat své zdraví
 • Prožijete, jaké to je, pohybovat se v energetickém/kvantovém poli (ve svém „vnitřním“ prostoru), naučíte se do něj vstupovat a  využívat jej pro své zdraví
 • Získáte nadhled
 • Naučíte se techniky a postupy, které mají sílu změnit váš život

Přístupy do kurzu a cena

Přístupy do kurzu získáte kliknutím na růžové tlačítko níže. Následně Vám přijde e-mail s přístupovými údaji do členské sekce. Od té chvíle se Vám každé tři dny, tedy po dobu 4 týdnů, bude otevírat jedná lekce.

Cena za celý kurz je 3.500 Kč.

Po absolvování kurzu Vám zašlu navazující kurz Kvantová anatomie II.

4  Týdny mé plné podpory

Každé 3 dny se můžete těšit na novou videokapitolu, v níž vás krok po kroku povedu na vaší cestě…

1. Kapitola

Úvod do Kvantové anatomie, propojení západní, východní a energetické medicíny Význam meditace Srdce, praxe

2. Kapitola

Jak získáváme informace do těla. Kudy a odkud do nás informace proudí. Kde a proč dochází k nejčastějším blokům

3. Kapitola

Jak často vás něco nebo někdo vyhodí tzv. z konceptu? A jak dlouho pak zase chytáte balanc? Naučíme se, jak na to a zažijeme speciální meditaci Rovnováhy

4. Kapitola

Jak je to s návyky a jejich změnou. Hned na začátku se dozvíte, co jsou energetické proudy a jak ovlivňují změnu. Jak síla slova ovlivňuje celý náš život a jak silné kódy mají ve svém jazyce Slované? Dozvíte se, jak konkrétně slovy podporovat realizaci svých záměrů.

5. Kapitola

Skripta a obr. Huberta – vysvětlíme, jak v nich číst a jak je používat

6. Kapitola

První praktické kroky v Kvantové anatomii jsou tady. Zažijete péči o tělesné orgány - pro tuto zkušenost jsou ideální plíce.

7. Kapitola

Jdeme dál a hloub a trénujeme vstup do svého energetického pole…praxe, praxe, praxička…             Dále rozšiřujeme své dovednosti  a pokračujeme v péči o tělesné orgány. Podporujeme žaludek, slezinu a slinivku.

8. Kapitola

Každá ne-moc má svoji mentální příčinu. Předám vám čtyři základní Klíče k odhalení skutečné příčiny, které vám umožní pochopení toho, co se v dané situaci opravdu děje (lze aplikovat i na vztahy, práci, peníze…). Vysvětlení významu Respektu…

9. Kapitola

Povídáme si o propojení Srdce v západní, východní a energetické medicíně. Není samostatnější orgán v těle, než je naše Srdce. Péče o něj je to nevyšší kvalitou, kterou mu můžeme dopřát.

10. Bonus I.

Ještě nekončíme…a tak vás teď zvu k cestě za vaší Duší…

11. Bonus II.

Ať se cítíme ještě lépe…zažijeme sílu Srdce a „oláskování“ Duše a Těla…

Přidejte se k těm, kteří do toho už se mnou šli před Vámi...

Po setkání Kvantovou anatomií, se mi začalo zlepšovat zdraví. Například hodnoty štítné žlázy se dostaly do normálu. Dále se mi také několikrát zadařilo zmírnit nebo zcela odstranit bolest. Od Aleny se mi dostalo podpory v naléhavých situacích, čehož si velmi cením.
Romana
Při 1. covidové vlně jsem na FB našla Kvantuj.cz. Jelikož jsem zvědavá, zapojila jsem se do Alenčiných meditací. Moc hezky na mě působil její hlas. Pak přišla Kvantová anatomie a od té doby se měním a obrovsky se mi ulevilo,
Hedvika
Trochu jsem se bála, jestli kurz zvládnu, ale bylo to v pohodě. Je to udělané hodně srozumitelně a od Aleny jsem cítila obrovskou dávku podpory. Ráda se k některým videím opakovaně vracím.
Lenka
Na začátku jsem si říkal, zkusím to a uvidíme. A teď se nestačím divit tomu, jak se můj zdravotní stav zlepšuje. Jsem rád, že jsem do Kvantové anatomie vstoupil, určitě budu pokračovat.
Jirka
Překvapilo mne, když jsem si během kurzu uvědomila, která situace v mém životě přispívá k tlaku v mém žaludku. Pro mne skutečně velká věc. Od té doby se cítím výrazně lépe. Děkuji.
Radka
Konečně jsem začala žít to, co chci a ne to, co nechci. V Kvantové anatomii jsem si uzdravila vztah s manželem a je mi mnohem lépe.
Hanka
Mnohokrát jsem někde četla, že vše souvisí se vším. Díky Kvantové anatomii jsem to konečně pochopila. Děkuji.
Jitka
Jsem muž, tak stručně – při kurzu jsem se srovnal se sebou, takže pecka a doporučuji!
Luboš
Díky kurzu Kvantové anatomie jsem velmi změnila nastavení mysli, naučila se, jak být více v srdci. Opustil mne strach ze života.
Jana

Videoukázka z kurzu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video