1+1 e-book

zdarma

8 důvodů k odpočinku

Všichni se někdy cítíme přepracovaní, unavení, uhonění, zavalení pracovními a domácími povinnostmi, zkrátka vyšťavení, jak králíček Duracell. Ve světě, který je posedlý produktivitou, je důležité vědět, proč je odpočinek tak nesmírně důležitý! V mém novém e-booku "8 důvodů k odpočinku" se dozvíte, proč je odpočinek skutečným klíčem k lepšímu zdraví, větší kreativitě a celkovému uvolnění. Nechte na chvíli starosti být a ponořte se do čtení, ať se vám uleví.

O zdraví aneb jak se cítit dobře

Zdraví je pro nás jako zahrada, o kterou pečuje zahradník. Stejně jako zahradník musí pro své rostliny vnímat a plánovat dny závlahy, hnojení a odpočinku, tak i my potřebujeme pečovat o své tělo, o svoji mysl a o svoji duši. Když neposkytneme svému tělu, své mysli a své duši dostatečný prostor pro regeneraci a zdraví, stávají se pak unavenými, podrážděnými a nemocnými. Každá stránka tohoto e-booku odkrývá malá tajemství o zdraví, která mohou změnit náš život! Při čtení můžete objevit moudrost toho, jak se stát nejlepší a zdravější verzí sama sebe.

Stažení e-booku a cena

Je to velmi snadné, klikněte na růžové tlačítko níže, udělejte objednávku, zaplaťte a následně Vám přijou oba e-booky na Vámi zadaný e-mail.

Cena za e-book je 150,- Kč a k tomu dostanete druhý zdarma.