Vše o kvantování...

Kvantovat dokáže každý. Nejsou to žádné čáry ani složité nauky, které by bylo potřeba léta studovat.

Je to metoda, která podporuje naše zdraví. Jejím používáním se přirozeně mění naše nevhodné návyky chování a úhly pohledu. Což se odráží na našich vztazích, finanční situaci, práci, rodině a celkovém zdraví.

To vše se děje ať chceme nebo nechceme, ať tomu věříme nebo ne.

Jak jednoduše shrnout kvantování?

Kvantování se dá přirovnat k práci s počítačem, respektive k péči o něj. Podle míry zahlcenosti naší mysli potřebujeme buď odinstalovat nevhodné programy a do koše vyhodit nepotřebné soubory a složky nebo reinstalovat systém a nebo zformátovat disk. 

Máme-li vyčištěno, můžeme tvořit složky a soubory nové, vhodné, aktuální.

Můžu se to naučit i já?

 Ano, můžete se to naučit. Vytvořila jsem pro Vás kurz, kde se to nejen naučíte, ale hlavně to budete umět používat doma, v práci, prostě všude, kde potřebujete...a o to přeci jde, aby se náš život stal jednodušší, zdravější a příjemnější...  Pojďte se ke mně přidat ZDE 

Proč kvantování přišlo?

Pravým důvodem, proč kvantování přišlo a proč se začíná dostávat do povědomí širší veřejnosti, je to, že nastal čas podniknout cestu z hlavy do našich srdcí. V tu chvíli dochází k uvolnění mysli i těla a spouštějí se regenerativní procesy.

Navíc v srdci jsou pro nás odpovědi na všechny naše otázky. Úplně všechny odpovědi... a když nasloucháme, věci se dějí…

Velmi příjemným dalším efektem, je tvorba vlastní reality za pomocí „kvantové vlny“. Tu právě vytvoříme jen ve stavu uvolněné mysli.

Co je kvantová vlna?

Pojďme si udělat jednoduchý test:
Tleskněte, prosím, dlaněmi o sebe. Ještě jednou a trochu silněji …a teď, co se děje mezi dlaněmi? Brní vás to? To je dobře! Co že se to stalo? Pohybem dlaní jste stlačili energii, která je všude kolem vás a ona se projevila brněním. Když už to víte, tleskněte ještě jednou? A co teď? Brní to? A cítíte v dlaních teplo? Právě fyzicky cítíte energii, kterou okem nevidíte.
Kvantová vlna je tedy energie. Přesně ta energie, kterou teď cítíte v dlaních ...

Co je kvantové pole?

Představte si, že sedíte v kině a díváte se na film. Na film, k němuž si nejdříve napíšete scénář, obsadíte sebe do hlavní role, sami si ho zrežírujete a pak ho žijete. Vítejte v kvantovém poli.
Můžeme tomu říkat energetické pole, morfologické pole, kvantové pole, Vesmír, Bůh… a vždycky máme pravdu. Je to svět, jehož jsme součástí, prostor, kde se To všechno děje.
Dá se říci, že existují "dva světy". Jeden uvnitř mne a jeden velký kolem mne. Oba tyto světy jsou spolu propojené a napřímo se ovlivňují takovým způsobem, že to, co se děje mém vnitřním světě (poli), pak vidím v tom velkém světě vnějším.
Kvantové pole je energetický svět (prostor, pole), jehož jsme automatickou součástí.

Přidejte se ke mně a můžete to umět zrovna tak

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video