Síla Rituálu Bezpodmínečné Lásky

Ještě nikdy jsem o tom nepsala, ale mnohokráte zažila…

Začalo to v létě roku 2019, kdy za mnou přišel kamarád s prosbou, zda bych pro něj z kvantového pole načetla odpověď na otázku co je láska.

Najednou, jako kdyby se otevřela stavidla a na mne se začaly hrnout informace…v tu chvíli jsem přesně vnímala a cítila, co je láska, ba dokonce, co je bezpodmínečná láska. Začala jsem své vjemy převádět do slov a předávala kamarádovi to, co měl slyšet. Chvíli před koncem přišel intenzivní pocit, že je toho ke sdělení mnohem, mnohem více….a že to už není jenom pro Martina, ale pro další lidi….pro daleko více lidí.

Následovalo několik intenzivních dní, kdy jsem se znovu a znovu vracela do pole, abych navnímala všechny souvislosti. Pátý den se vše usadilo, propojilo a zcelilo a přišla nádherná energie, která se sama nazvala Rituál Bezpodmínečné Lásky (dokonce mi bylo zdůrazněno, že všechna tři počáteční písmena mají být velká).

Rituál Bezpodmínečné Lásky v našich buňkách obnovuje matrici narušené rovnováhy a dotýká se principu Bezpodmínečné Lásky. Výrazně podporuje cestu zdraví v její udržitelné podobě. Při Rituálu můžeme prožít a následně pochopit stav rovnováhy dosažený bez úsilí, což je v tomto výkonově zaměřeném světe velmi laskavé a potřebné.

Součástí Rituálu je nápoj Bezpodmínečné Lásky, jehož složení je sezónní. Sezónnost nás ladí na přirozené rytmy Země v souladu s esencí lásky, příslušnou pro dané roční období. Nápoj podporuje udržení a stabilizaci obnovené rovnováhy. Lze jej popíjet opakovaně i doma mimo Rituál. Působí uvolňujícím způsobem, otevírá srdce a mysl a dělá nás klidnějšími.

Od té Martinovy otázky, před třemi lety, proběhl Rituál již několikrát, ať už fyzicky anebo online. Vždy si o svůj datum sám řekne. Letos v červenci jsme jej zažili na letním setkání na Sklenářce (o konkrétním zážitku ještě napíšu).

Cítím tzv. v kostech, že další se přihlásí do konce roku, ráda vám dám vědět.

S láskou, Alena

https://kvantuj.cz/kalendar/

Komentáře
 1. Eva napsal:

  ahoj Aleno, už se těším na další blog. četla jsem bosens.pyramidy, o těch vím taky už hooodně dlouho, ale zatím volání ne, jo bylo ale já nějak nešla. a jsem zvědavá na další rituál bezpodmínečné lásky. zatím pěkné dny. Eva

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Kalendář akcí
  Červenec 2024
  Po Út St Čt So Ne
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Odebírejte novinky
  .
 • Nejnovější příspěvky