Rituál Bezpodmínečné Lásky

 

26. ledna 2020  14:00 - 18:00

 

Milý přátelé,

když jsem uvažovala o tom, co mám k tomuto setkání napsat, slyším: „ No přece napiš, jak to celé bylo a že je čas to říct!“

Tak tedy: Na začátku podzimu za mnou přišel kamarád a požádal mne, zda bych pro něj z kvantového pole načetla možnost, která jej podpoří v nalezení rovnováhy a rozpoznání principu lásky. Souhlasila jsem, domluvili jsme si schůzku, já se napojila a …. najednou jsem to celé viděla. Kdyby jen jedno cvičení, rovnou celý systém, který se sám nazval Rituál Bezpodmínečné Lásky.
Dokonce jsem byla kvantovým polem upozorněna na to, že je při psaní potřeba ve slovech v názvu používat všechna první písmena velká.

„Co k tomu ještě potřebuji vědět“, ptám se dál. „ Je to pro každého, kdo je připraven“, slyším odpověď. A informace pokračují: „ Je vhodné, ba dokonce potřebné, aby první Rituál proběhl ještě do konce roku. 2019“. A opravdu se 17. listopadu 2019 tak stalo...

K čemu Rituál Bezpodmínečné Lásky slouží? OBNOVUJE matrici narušené rovnováhy a JE ZÁKLADEM pro vytváření cesty k energii té nejvyšší kvality.

Při setkání ABSOLVUJEME několik přípravných cvičení, která nás dovedou k samotnému Rituálu Bezpodmínečné Lásky, a po té následuje převedení aspektů tohoto jedinečného Rituálu do běžného života.

Jako "bonus" přišel z energetického pole NÁPOJ Bezpodmínečné Lásky a jeho popíjení v rámci Rituálu, má hned několik významů:

• podporuje udržení a stabilizaci obnovené rovnováhy získané při
  Rituálu Bezpodmínečné Lásky

• rovněž podporuje nervový systém pro tvorbu a posilování nervových spojení, která se vytváří, při každém     praktikování

• umožňuje fyzickému tělu i ostatním tělům čerpat energii v nejčistší formě

Nápoj je sezónní, takže recept na jeho výrobu se mění v závislosti na ročním období. Sezónnost respektuje a také nás ladí na přirozené rytmy Země, a to v souladu s esencí lásky, příslušnou pro dané roční období.
Ovšem je tu trojkombinace, která je a bude součástí všech variant nápoje, a to je káva, kakao, skořice. – trojkombinace, která podporuje přímé napojení na naši Duchovní podstatu. Čistí cestu k ní a vede nás přímo do Našeho jádra …
Nápoj Bezpodmínečné Lásky připravujeme pro každý Rituál v té nejčerstvější možné podobě a recept s návodem pro domácí praktikování si odnášíte s sebou.

Registrace na Rituál a cena:

Přihlašujte se, prosím, emailem na alena@kvantuj.cz
Platbu 1.000,- Kč zašlete předem na účet č. 268590945/0300, do zprávy pro příjemce napište, váš email a datum 26.1.2020, děkuji.

Přeji všem příjemný den a zdravím, Alena
www.kvantuj.cz