Rituál Bezpodmínečné Lásky ZDARMA - živě online

19. května 2021  od 21:00 - 22:00

Milý přátelé,

tak, jak byl loňský rok rokem Stability. Co nebylo stabilní, to se rozpadlo...tak letošní rok je rokem Propojování. Z toho, co z loňska zbylo, tkáme doslova síť a mnohdy hledáme cestu k propojení nepropojitelného. V takovém procesu má velké slovo a své místo Rovnováha...

Rituál Bezpodmínečné Lásky spatřil světlo světa na podzim roku 2019, kdy za mnou přišel kamarád a požádal mne, zda bych pro něj z kvantového pole načetla možnost, která jej podpoří v nalezení rovnováhy a rozpoznání principu lásky. Souhlasila jsem, domluvili jsme si schůzku, já se napojila a …. najednou jsem to celé viděla. Kdyby jen jednu informaci, rovnou celý systém, který se sám nazval Rituál Bezpodmínečné Lásky.
Dokonce jsem byla kvantovým polem upozorněna na to, že je při psaní je potřeba ve slovech v názvu používat všechna první písmena velká.

„Co k tomu ještě potřebuji vědět“, ptala jsem se dál. „ Je to pro každého, kdo je připraven“, slyším odpověď. A informace pokračovaly: „ Je vhodné, ba dokonce potřebné, aby první Rituál proběhl ještě do konce roku.“ Proč měl být odstartován ještě do konce roku, bylo proto, že to bylo období vhodné či dokonce nutné pro zintenzivnění podpory Celistvosti, ke které jsme v té době začali všichni směřovat...1. Rituál Bezpodmínečné Lásky proběhl 17. listopadu 2019...

Jak zmiňuji výše, nyní je rok Propojování a Rovnováha tu má zásadní význam, proto o sobě dal Rituál Bezpodmínečné Lásky znovu vědět. Opět přišel jeho čas.

Proč tomu tak je?

Rituál Bezpodmínečné Lásky OBNOVUJE matrici narušené rovnováhy a JE ZÁKLADEM pro vytváření cesty k energii té nejvyšší kvality.

Co je energie Nejvyšší kvality?

Je to stav, kdy je každá buňka našeho těla naplněna rovnováhou a začíná na této úrovni vibrovat. V tu chvíli přichází esence Bezpodmínečné Lásky, která je schopna nás dovést k nejvyššímu stupni duchovnosti.

Co se přínosu v realitě týká, tak pak vidíme věci, tak, jak jsou. Vnímáme jak to hezké (pozitivní), tak to špatné (negativní), ale i když to negativní vnímáme, nepřitahujeme si to do života...

Vzácnost prožitku z celého Rituálu ještě umocňuje Nápoj Bezpodmínečné Lásky, na který obdržíte dostatečně včas před vysíláním recept, tak, abyste si jej jednoduše doma připravili a u Rituálu jej popíjeli.

Nápoj Bezpodmínečné Lásky:

  • podporuje udržení a stabilizaci obnovené Rovnováhy získané při Rituálu Bezpodmínečné Lásky
  • podporuje nervový sytém pro tvorbu a posilování nervových spojení, která si při této praxi vytvořila
  • umožňuje tělu čerpat energii v nejčistší formě

Jak se k Rituálu přihlásit?

přihlašujte se, prosím, přes níže uvedené tlačítko.

Recept na Nápoj Bezpodmínečné Lásky a odkaz pro vysílání automaticky obdržíte emailem po přihlášení.

Z celého srdce děkuji za Váš zájem a za to, že jste dočetli až sem:-)

Přeji všem příjemný den a zdravím, Alena