Relaxační týden ve Španělsku 2024

21. - 28. září 2024

Pro relaxační setkání jsem zvolila konec září záměrně. V tomto období je v Dénii krásně. Po horkých letních dnech nastupuje příjemné teplo, které zve k odpočinku na sluníčku, koupání v moři i v bazénu.

Při své praxi se často setkávám s tématem "přetížení". Druhým souvisejícím tématem je pak nedostatek času na odpočinek, jako něco, co si vlastně, v dnešní době, vůbec nemůžeme dovolit.

A teď si představte, že najednou ten čas máte a dostáváte se do stavu psychického a tělesného uvolnění. Už jste to někdy zažili? A v prostředí, které Vaše uvolnění přirozeně podporuje? 

Představte si, jak se hlava uklidňuje, jak máte méně a méně vtíravých myšlenek, jak se uvolňujete a jak se díky tomu ve vašem těle začíná dít všechno, tak jak má.

Přijměte moje srdečné pozvání na relaxační týden do přímořského městečka Dénie na východním pobřeží Španělska.

Dénia se nachází přesně na půl cesty mezi Valencií a Alicante. Z jedné strany ji omývají vody Středozemního moře, z druhé ji chrání mohutné pohoří Montgó. Osobně miluji starobylé uličky pod ostatky původně rozlehlého hradu, kde je mnoho příležitostí k procházkám, odpočinku, posezení u kávy, vnímání poklidného koloritu života nebo ochutnávání místních specialit.

Jestli se můžete v Dénii skutečně něčeho dotýkat, tak toho, že na všechno je ten správný čas tehdy, až přijde, ne dřív, ne později…tady Vás ta zesílená energie místa velmi jemně, ale za to hned šoupne do TEĎ, že ani nemrknete...

Kdo z Vás se zajímáte o práci s energiemi a o energetické pole jako takové, tak Vás možná zaujme ještě tato informace:

„Z energetického i fyzického hlediska je Dénia místo velmi vyživující, podporující a léčivé.“  „Dokonce lze říci, že jsou to vysoce a široce vibrující energetické lázně.“

„A proč?“

„Protože pobřežím Dénie prochází 5 energetických drah planety a místo, kde se všechny protínají, vytváří v této oblasti něco jako velké náměstí, s mnoha pomyslnými bazény a bazénky plnými blahodárné výživy. Díky tomu je zde výrazně zesílená podpora uvolňování, léčení, regenerace, uzdravování a zdraví, rovněž tak i energie tvoření.“ „Proto má městečko Dénia výjimečné místo v srdcích nejen Španělů, kteří sem rádi jezdí odpočívat.“

Když jsem si sedla, abych napsala co je a co přináší relaxační týden ve Španělsku, přišla tato slova:

 • Setkávání
 • Uvolňování
 • Odpočívání
 • Sdělování
 • Poznávání
 • Meditování
 • Vnímání
 • Objevování
 • Ochutnávání
 • Vyživování
 • Naplňování
 • Koupání
 • Opalování
 • Uvědomování
 • Uzdravování
 • ..........

Co říkají účastníci minulého ročníku?

Ahoj Ali, co mi přinesl pobyt ve Španělsku? Něco uvnitř se změnilo, neumím to úplně definovat, ale rozhodně cítím vnitřní klid a nadhled. Domů jsem si přivezla takový nějaký "přiblblý" úsměv a zjišťuji, že lidi na něj skvěle reagují. Taky zmizely bolesti žaludku a nepříjemné bušení srdce. Bylo úžasné pobýt ve skupině lidí stejně naladěných…Získala jsem nové přátele a jistotu, že všechno dobře dopadne. Ve Španělsku jsem nechala pěkný batoh svých osobních hnusů. Něčeho jsem se zbavila a je mi opravdu lehčeji. Vrací se mi optimismus a víra, že jsem na správné cestě. Děkuji, děkuji, děkuji, že jsem se, všeho toho dění, mohla zúčastnit. S láskou Broňa
Broňa
Ahoj Aleno, v první řadě bych Ti rád poděkoval za možnost takového relaxačního týdne. Bylo to pro nás moc obohacující a příjemné. Moc se nám tam líbilo a hezky jsme si to užili. Myslím, že mohu říct, že jsme si, s manželkou, Španělsko a speciálně Dénii "zamilovali". Věřím, že jsme tam určitě nebyli naposledy. Celkově vnímám v našem setkání velký přínos, hodně mi to pomohlo v uvolnění a uklidnění. Věřím, že jsem od všech lidí a i z toho místa načerpal novou energii. Zároveň jsem si tam, z větší části, postupně odboural strach, o kterém jsme spolu mluvili. Mohu říct, že i nyní se cítím velmi dobře. Děkuji.
Michal
Ahoj Alenko, v práci se na všechny culím a i klienti mi říkají, že vypadám velice dobře a odpočatě. Španělsko mě opravdu překvapilo, a to nejen malebné městečko Dénia, moře, pláže a ty nádherné hory kolem dokola. Byla jsem potěšena Tvoji přítomností a hlavně tou úžasnou skupinkou lidí, co jsme se tam sešli. Díky Tvým meditacím a působení na nás se cítím pořád nabitá a plná síly. Taky mi přijde, že jsem mnohem klidnější a hned na každou provokaci nevybuchnu tak, jako dříve. A také je mi lépe i po zdravotní stránce. Věřím, že příští rok bude Dénia zase místem, které i s Věruškou navštívíme. Naprosto chápu, že Tebe i manžela Dénia tak očarovala. Alenko, moc ráda jsem Tě poznala a těším se na další setkání.
Eva
Milá Alčo, Španělsko bylo moc fajn, mám nyní stále více energie, připadám si lehčí. Asi zabralo i Tvoje energetické působení v době spánku. Takže velký dík. Byla tam skvělá atmosféra, jak místa (moře, slunce a ta ochranná hora), tak i hezká energie ve skupině. Opravdu jsem si ten týden užila a pro Tebe jsou to určitě pozitivní karmické body, že takhle pomáháš lidem.
Sára
Co mi dalo Španělsko? Takový celkový nadhled na mne i na svět celkově. Často jsem sama sebe, ale i ostatní přehlížela, protože jsem nebyla tady. Jako bych sebe ani svět nevnímala. Začala jsem si zase vážit plno věcí, přestala jsem je brát jako samozřejmost. Víc žiju, méně vytěsňuju. Je toho hodně, něco ani nejde popsat slovy. Prostě to tak vnitřně „zacvaklo“ tam, kam mělo. Jedno je jasný, nejraději bych se do Dénie vrátila.
Monika
Ahoj Alenko, Španělsko byla skvělá jízda. Stále na té vlně frčím. A co konkrétně mi to dalo? Uvědomění, jak dlouhou cestu jsem musela ujít, abych byla tam, kde jsem. Alenko, děláš skvělou práci a Ty jsi byla první, která mě přivedla ke kvantování větou “Jakou barvu má moje myšlenka”? Dodnes si ten pocit pamatuji. Jsem ti za to vděčná. S úctou Jana
Jana
Po týdnu stráveném ve Španělsku jsem si pročistila hlavu, uvědomila si, kdo jsem a kterou cestou se zase dát. Často se mi stává, že ve změti návalu práce, se někam ženu a vůbec si neuvědomuji sebe. Bylo pro mne důležité se pozastavit, dát si ruku na srdce a krásně se nadechnout a vydechnout. Nejlépe v krásném prostředí Dénie a se skvělou partou. Moc, moc děkuji a přeji všem, aby si toto zažili.
Silvie
Ahoj Alenko, ve volném čase vzpomínám na moc příjemné společné chvilky. Setkávání mi přineslo vnitřní klid a stálý úsměv. Připadá mi, že stále svítím španělským sluníčkem a jsem ovlivněna příjemnými energiemi díky Tobě, Alenko. Moc děkuji.
Věra
Alenko, relaxační týden mi přinesl bezmezný odpočinek, klid, bezstarostnost a pohodu. Díky setkávání s lidmi ve skupině jsem navázala nová přátelství. Ráda jsem cestovala do země, kde jsem ještě nikdy nebyla a bylo to BOŽÍ! Mám mnoho dalších silných dojmů, které ani nejdou popsat slovy. Po návratu je pro mne nové to, že jsem více v klidu. V práci i ve všem ostatním mi jde tak nějak všechno na ruku, bez námahy a úsilí.
Mirka

Přátelé, co k tomu dodat?

Snad už jen praktické informace kdy, kde, jak a za kolik.

Termín:

21. - 28.9.2024

Místo:

Dénia /Španělsko

Hotel Daniya Denia Spa & Business se zahradou a bazénem

Cena:

Kurzovné 5.000,- /osoba

Platba po přihlášení. V případě potřeby je možné platbu rozložit na splátky (celý kurz je potřeba mít doplacen před jeho začátkem)

Zpáteční letenka cca 7.000,- až 8.000,- /osoba

Cena se může se lehce lišit dle aktuální nabídky leteckých společností. Cenu upřesním po uzávěrce přihlášek. Nákup letenek proběhne bezprostředně po uzávěrce přihlášek prostřednictvím agentury Go Travel spol. s r.o. - platí pro ty z vás, kteří chcete letět společně.

Další možností je dopravit se do Španělska individuálně, pak je třeba být v hotelu nejpozději 21.9.2024.

Přílet na letiště do Valencie nebo do Alicante (obě města jsou vzdálena od Dénie cca hodinu cesty autem po dálnici).

Ubytování v hotelu se zahradou, bazénem a snídaní 8.000,- /osoba/7 nocí
Platba týden před začátkem kurzu.

Hotel Daniya Denia Spa & Business se zahradou a bazénem stojí v klidné části města blízko pláže, v dochozí vzdálenosti od historického centra. Detail hotelu najdete ZDE --> https://www.daniyadenia.com/es/situacion/

 

Odvoz z letiště 80 €/osobní auto/jedna cesta (cena bude rozpočítána na počet cestujících v autě)

Jedno i druhé letiště je od Dénie vzdáleno cca hodinu autem po dálnici. Cesta je doslova malebná…z Valencie vede podél hor lemovaná pomerančovými plantážemi… z Alicante jsou pak na jedné straně hory, na druhé straně mořské pobřeží.

Doporučená částka na útratu 200 - 300 € (záleží na tom, jak moc chcete ochutnávat a nakupovat)

 • něco k obědu
 • něco k večeři
 • něco na „radostiplné nákupy“….z osobní zkušenosti mohu říci, že tady si, např. na sebe, vyberete krásné věci za dost dobré ceny. Platí pro ženy i muže.

Na většině míst lze platit kartou, kromě autobusů městské dopravy a venkovního trhu. V kryté tržnici v historické budově je platba kartou bez problémů.

Uzávěrka přihlášek 15.8.2024