Meditace přirozeného Předsevzetí

- živě on-line zdarma

11.1.2023 od 21:00 - živě on-line

Hezký den, přátelé,

zda-li pak hrajete hru na novoroční předsevzetí a pak ho tlačíte co to dá?Když už jste si to jednou stanovili, tak je to, přece, třeba držet...za každou cenu!
Víte, že ženy v takovém nastavení vydrží maximálně 6 týdnů?

Proč?

Protože princip takového tlakového výkonu je pro ženu nevhodný, ba dokonce zničující. Uvedeme si příklad...takové hubnutí s jojo efektem. Když na to jdeme výkonovou cestou, při které si navíc odepíráme to, co je pro nás přirozené (sem bohužel patří i silové cvičení ve fitku, pro muže je tento způsob vhodný), tak po 6 týdnech můžeme dosáhnout takového napětí, že toho necháme a abychom se, milé ženy, uvolnily, slupneme tabulku čokolády, pak druhou, třetí a je to!

Tomu předcházejí ještě vánoční svátky k nimž patrí cukroví, čokoládové figurky na stromečku a chlebíčky či jednohubky s čímkoliv. Krásné podhoubíčko pro vagón pocitů viny o neschopnosti sama sebe a tak dále, a tak dále.

Víte co, tohle už se stalo, tak to co? No nic, že jo? Pojďte se potkat, nechat se meditací přirozeného Předsevzetí zklidnit, pohladit a věci osvětlit...ať víte , jak příště stejně a přitom jinak.

Těším se na vás, s láskou Alena

Jak se připojit?

Abychom Vám mohli zaslat odkaz na živé vysílání, prosím zadejte svůj e-mail po kliknutí na růžové tlačítko níže. V den vysílání Vám příjde odkaz i s průvodcem, jak se k vysílání připojit.