Relaxační týden ve Španělsku 2023

1. - 8. října 2023

Pro relaxační týden jsem první říjnový týden zvolila záměrně. V říjnu je v Dénii krásně. Po horkých letních dnech nastupuje příjemné teplo, které zve k odpočinku na sluníčku, koupání v moři i v bazénu.

Při své praxi se často setkávám s tématem "přetížení". Druhým souvisejícím tématem je pak nedostatek času na odpočinek, jako něco, co si vlastně, v dnešní době, vůbec nemůžeme dovolit.

A teď si představte, že najednou ten čas máte a dostáváte se do stavu psychického a tělesného uvolnění. Už jste to někdy zažili? A v prostředí, které Vaše uvolnění přirozeně podporuje? 

Představte si, jak se hlava uklidňuje, jak máte méně a méně vtíravých myšlenek, jak se uvolňujete a jak se díky tomu ve vašem těle začíná dít všechno, tak jak má.

Přijměte moje srdečné pozvání na relaxační týden do přímořského městečka Dénie na východním pobřeží Španělska.

Dénia se nachází přesně na půl cesty mezi Valencií a Alicante. Z jedné strany ji omývají vody Středozemního moře, z druhé ji chrání mohutné pohoří Montgó. Osobně miluji starobylé uličky pod ostatky původně rozlehlého hradu, kde je mnoho příležitostí k procházkám, odpočinku, posezení u kávy, vnímání poklidného koloritu života nebo ochutnávání místních specialit.

Jestli se můžete v Dénii skutečně něčeho dotýkat, tak toho, že na všechno je ten správný čas tehdy, až přijde, ne dřív, ne později…tady Vás ta zesílená energie místa velmi jemně, ale za to hned šoupne do TEĎ, že ani nemrknete...

Kdo z Vás se zajímáte o práci s energiemi a o energetické pole jako takové, tak Vás možná zaujme ještě tato informace:

„Z energetického i fyzického hlediska je Dénia místo velmi vyživující, podporující a léčivé.“  „Dokonce lze říci, že jsou to vysoce a široce vibrující energetické lázně.“

„A proč?“

„Protože pobřežím Dénie prochází 5 energetických drah planety a místo, kde se všechny protínají, vytváří v této oblasti něco jako velké náměstí, s mnoha pomyslnými bazény a bazénky plnými blahodárné výživy. Díky tomu je zde výrazně zesílená podpora uvolňování, léčení, regenerace, uzdravování a zdraví, rovněž tak i energie tvoření.“ „Proto má městečko Dénia výjimečné místo v srdcích nejen Španělů, kteří sem rádi jezdí odpočívat.“

Když jsem si sedla, abych napsala co je a co přináší relaxační týden ve Španělsku, přišla tato slova:

 • Setkávání
 • Uvolňování
 • Odpočívání
 • Sdělování
 • Poznávání
 • Meditování
 • Vnímání
 • Objevování
 • Ochutnávání
 • Vyživování
 • Naplňování
 • Koupání
 • Opalování
 • Uvědomování
 • Uzdravování
 • ..........

Přátelé, co k tomu dodat?

Snad už jen praktické informace kdy, kde, jak a za kolik.

Termín:

1. – 8.10.2023

 

Místo:

Dénia /Španělsko

Hotel Daniya Denia Spa & Business se zahradou a bazénem

 

Cena:

Kurzovné 5.000,- /osoba

Platba po přihlášení. V případě potřeby je možné platbu rozložit na splátky (celý kurz je potřeba mít doplacen před jeho začátkem)

Zpáteční letenka cca 6.000,- až 7.000,- /osoba

Cena se může se lehce lišit dle aktuální nabídky leteckých společností. Cenu upřesním po uzávěrce přihlášek. Nákup letenek proběhne bezprostředně po uzávěrce přihlášek prostřednictvím agentury Go Travel spol. s r.o. - platí pro ty z vás, kteří chcete letět společně.

Další možností je dopravit se do Španělska individuálně, pak je třeba být v hotelu nejpozději 1.10.2023.

Přílet na letiště Valencie nebo Alicante (obě města jsou vzdálena od Dénie cca hodinu cesty autem po dálnici)

Ubytování v hotelu se zahradou a bazénem 6.500,- /osoba/7 nocí
Platba kartou na místě.

Hotel Daniya Denia Spa & Business se zahradou a bazénem stojí v klidné části města blízko pláže, v dochozí vzdálenosti od historického centra. Detail hotelu najdete ZDE --> https://www.daniyadenia.com/es/situacion/

Snídani lze zakoupit při příjezdu za 12 € na osobu/noc nebo si ráno zajít na snídani do města do jedné z mnoha kavárniček či některého z tzv. Tapas barů. Rozhodně je to zajímavý zážitek a vyjde určitě levněji. Jistě to lze i střídat a ochutnat snídani jak v hotelu, tak „venku“.

Taxi z letiště 155 €/osobní auto/jedna cesta (cena bude rozpočítána na počet cestujících v autě)

Jedno i druhé letiště je od Dénie vzdáleno cca hodinu autem po dálnici. Cesta je doslova malebná…z Valencie vede podél hor lemovaná pomerančovými plantážemi… z Alicante jsou pak na jedné straně hory, na druhé straně mořské pobřeží.

Doporučená částka na útratu 200 € (záleží na tom, jak moc chcete ochutnávat a nakupovat)

 • něco k obědu
 • něco k večeři
 • něco na „radostiplné nákupy“….z osobní zkušenosti mohu říci, že tady si, např. na sebe, vyberete krásné věci za dost dobré ceny. Platí pro ženy i muže.

Na většině míst lze platit kartou, kromě autobusů městské dopravy a venkovního trhu. V kryté tržnici v historické budově je platba kartou bez problémů.

Uzávěrka přihlášek 15.8.2023