Jak si můj zub vyžádal návštěvu u zubaře

Dva týdny před Vánocemi jsem začala cítit, že o sobě dává vědět zub. Objednala jsem se k zubaři, abych zjistila, co je věci. Dostala jsem termín 23. prosince. Na rentgenu se ukázal uvnitř zubu zánět doprovázený ještě kazem na velmi těžko přístupném místě…to bylo překvapení. Do té doby jsem nevěděla, že se něco v zubu děje. Po rozhovoru s panem doktorem, mimochodem s úžasně milým člověkem, přišlo ještě jedno překvapení. Když jsme probírali možnosti, přišla i ta, která říkala: „Je možné, že zub půjde ven.“ Na ošetření jsme se domluvili hned na začátek ledna.

Doma jsem se pak napojila na své energetické (kvantové) pole, abych si „promluvila“ se svým zubem. Říkám mu: „Tak kamaráde, slyšel jsi to, máme na to týden…co mám udělat, abychom se nemuseli rozloučit?“

„Jdi ke kořenům“, zněla odpověď. No jasně, to dává smysl, vždyť kaz je blízko kořene…a tělo je tak moudré, že mi tímto způsobem posílá informaci o tom, že je něco nedořešeného na úrovni kořenů, které mne spojují s mými předky. Požádala jsem energetické pole o radu, co má být ten první krok aby se věci daly tzv. do pohybu. Díky tomu jsem načetla doslova fantastické cvičení na očištění kořenů rodové linie. Postupně jsem každý den očistila několik kořenů našeho rodu a nakonec je prozářila čistým bílým světlem.

Přišel 4. leden a druhá návštěva u zubaře. Celá zvědavá jsem si sedla na křeslo, pan doktor vyvrtal kousek zubu, chvilku ho prohlížel a pak řekl: „Ve skutečnosti to vypadá lépe než na rentgenu, zoubek zachráníme.“

Co dodat? Kromě toho, že jsem byla šťastná jako blecha, tak vám chci říct, že všechno co se v našem těle děje (myslím nemoc a tak), má svoji mentální příčinu…nic neprobíhá jen tak.

Na závěr přidávám pár tipů, co jsem si pro hladký průběh návštěvy a ošetření do svého energetického pole vložila…

…že návštěva probíhá v přátelské atmosféře

…že ošetření je bezbolestné, profesionální a rychle probíhající

…že personál ordinace je srdečný a přirozeně pečující

…že v mé puse, už během zákroku, probíhá hojení a regenerace

Přeji všem laskavé dny a zdravím, Alena

https://kvantuj.cz/kalendar/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Kalendář akcí
  Červenec 2024
  Po Út St Čt So Ne
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Odebírejte novinky
  .
 • Nejnovější příspěvky