Rituál Bezpodmínečné Lásky

 

17. listopadu 14:00 - 18:00

 

Milý přátelé,

když jsem uvažovala o tom, co mám k tomuto setkání napsat, slyším: „ No přece napiš, jak to celé bylo a že je čas to říct!“

Tak tedy: Na začátku podzimu za mnou přišel kamarád a požádal mne, zda bych pro něj z kvantového pole načetla možnost, která jej podpoří v nalezení rovnováhy a rozpoznání principu lásky. Souhlasila jsem, domluvili jsme si schůzku, já se napojila a …. najednou jsem to celé viděla. Kdyby jen jedno cvičení, rovnou celý systém, který se sám nazval Rituál Bezpodmínečné Lásky.
Dokonce jsem byla kvantovým polem upozorněna na to, že je při psaní potřeba ve slovech v názvu používat všechna první písmena velká.

„Co k tomu ještě potřebuji vědět“, ptám se dál. „ Je to pro každého, kdo je připraven“, slyším odpověď. A informace pokračují: „ Je vhodné, ba dokonce potřebné, aby první Rituál proběhl ještě do konce tohoto roku.“ „ Je to proto, že toto je období, kdy je vhodné či dokonce nutné zintenzivnit podporu Celistvosti, ke které všichni směřujete…“
Mám za sebou několik intenzivních dní, kdy jsem vše postupně doladila, celým rituálem si sama prošla a teď jsem připravena vám jej předat.

Rituál Bezpodmínečné Lásky OBNOVUJE matrici narušené rovnováhy a JE ZÁKLADEM pro vytváření cesty k energii té nejvyšší kvality.
Při setkání ABSOLVUJEME několik přípravných cvičení, která nás dovedou k samotnému Rituálu Bezpodmínečné Lásky, a po té následuje převedení aspektů tohoto jedinečného Rituálu do běžného života.

Vzácnost prožitku z celého Rituálu ještě umocňuje a výrazně podporuje prostor studia Moteel, jenž je tvořen srdcem…

Nahlašujte se, prosím, emailem na alena@kvantuj.cz

Cena 1.000,- Kč

Platbu prosím zaslat předem na účet č. 268590945/0300, do zprávy pro příjemce napište, váš email a datum 17.11.2019, ať může být platba spárována, děkuji.

Přeji všem příjemný den a zdravím, Alena