Rituál Bezpodmínečné Lásky on-line

4. listopadu 2020  od 20:30 - 22:00

Milý přátelé,

tak, jak byl loňský rok rokem Celistvosti , tak tento, je rokem Stability. Co není stabilní, to se rozpadá...tady má velké slovo a své místo Rovnováha...

Na začátku podzimu loňského za mnou přišel kamarád a požádal mne, zda bych pro něj z kvantového pole načetla možnost, která jej podpoří v nalezení rovnováhy a rozpoznání principu lásky. Souhlasila jsem, domluvili jsme si schůzku, já se napojila a …. najednou jsem to celé viděla. Kdyby jen jedno cvičení, rovnou celý systém, který se sám nazval Rituál Bezpodmínečné Lásky.
Dokonce jsem byla kvantovým polem upozorněna na to, že je při psaní potřeba ve slovech v názvu používat všechna první písmena velká.
„Co k tomu ještě potřebuji vědět“, ptala jsem se dál. „ Je to pro každého, kdo je připraven“, slyším odpověď. A informace pokračovaly: „ Je vhodné, ba dokonce potřebné, aby první Rituál proběhl ještě do konce tohoto roku.“ (což bylo vloni v listopadu). Proč měl být odstartován ještě do konce roku, bylo proto, že to bylo období vhodné či dokonce nutné pro zintenzivnění podpory Celistvosti, ke které jsme vloni začali všichni směřovat...Rituál Bezpodmínečné Lásky proběhl 17. listopadu 2019...

Jak zmiňuji výše, nyní je rok Stability, co není stabilní se rozpadá a naopak, Rovnováha tu má zásadní význam, a protože o sobě dal Rituál Bezpodmínečné Lásky znovu vědět, tak opět přišel jeho čas.

Proč tomu tak je?

Rituál Bezpodmínečné Lásky OBNOVUJE matrici narušené rovnováhy a JE ZÁKLADEM pro vytváření cesty k energii té nejvyšší kvality.

Co je energie Nejvyšší kvality?

Je to stav, kdy je každá buňka našeho těla naplněna rovnováhou a začíná na této úrovni vibrovat. V tu chvíli přichází esence Bezpodmínečné Lásky, která je schopna nás dovést k nejvyššímu stupni duchovnosti.
Co se projevů v realitě týká, tak pak to vypadá tak, že jednou z dovedností je to, že vidíme věci, tak, jak jsou, že vnímáme i to hezké (pozitivní), i o špatné (negativní), ale i když to negativní vnímáme, nepřitáhneme si to do života...

Vzácnost prožitku z celého Rituálu ještě umocňuje Nápoj Bezpodmínečné Lásky, na který obdržíte dostatečně včas před vysíláním recept, tak, abyste si jej jednoduše doma připravili a u Rituálu jej popíjeli...

Nápoj Bezpodmínečné Lásky:

  • podporuje udržení a stabilizaci obnovené Rovnováhy získané při Rituálu Bezpodmínečné Lásky
  • podporuje nervový sytém pro tvorbu a posilování nervových spojení, která si při této praxi vytvořila
  • umožňuje fyzickému tělu i ostatním tělům čerpat energii v nejčistší formě

Jak můžete být u toho?

Jednoduše se stačí přihlásit přes formulář, vybrat Vámi preferovanou platební metodu a následně po uhrazení Vám před samotným vysíláním přijde odkaz pro sledování.

Přeji všem příjemný den a zdravím, Alena