Základy čtení ze svého Srdce - on-line kurz

Hezký den, přátelé,

těší mne, že mi často píšete, a že se ptáte. A proto, že ne každému vyhovoval termín na začátku února (6.2), rozhodla jsem se vypsat ještě před začátkem celého kurzu, jeden termín.

Hodně otázek, které od vás dostávám, se točí kolem získávání informací z kvantového pole.

Zajímá vás, jak slyšet odpovědi ze svého srdce. Jak to dělám. Jak poznám, že informace přišly právě z pole a ne z hlavy. Anebo, jak se získanými odpověďmi pracuji, jak často čtení z kvantového pole používám. V neposlední řadě vás často zajímá, jak to využívám pro sebe a zda je možné se to také naučit.

Z kvantového pole lze načíst doslova jakoukoliv informaci, získat jakoukoliv odpověď na otázku. Praktikuji velmi často, téměř denně a dnes už v tom mám bohaté zkušenosti.

Naučit se to může opravdu každý a já s vámi ráda půjdu touto cestou společně krok po kroku.

První, jak začít tuto dovednost rozvíjet, je naučit se vnímat, co říká vaše Srdce…ráda vás tím provedu. 


Udělejme to takhle:

Dejme si spolu první dvouhodinový večer, kde se dozvíte spoustu informací nejen o této dovednosti, ale hlavně o sobě a o propojení se svým srdcem. Zažijete první praxi a získáte své první odpovědi. Zjistíte tak, jak se v kvantovém prostoru svého srdce cítíte a zda pak pokračujte dál 2., 3. a 4. večerem. Samozřejmě, koho to volá tak silně, že cítí, že s námi chce být všechny čtyři večery rovnou, tak se neváhejte přihlásit přímo.

První večer probíhá živě online 28.2.2024 od 20:00 do 22:00 a jeho cena je 2.000,- (včetně následného autentického videozáznamu)

Kurz pak pokračuje dalšími třemi živými online večery 7.3., 14.3. a 21.3.2024  za cenu 4.000,- (vždy od 20:00 do 22:00, včetně následných autentických videozáznamů).

 28.2.2024 teorie + výuka + praxe

 7.3.2024 pokračující výuka, hlubší porozumění souvislostem + praxe

14.3.2024 pokračující výuka + rozšíření praxe do běžného života

21.3.2024 speciální praxe pro ukotvení nově naučeného, setkání nad vašimi otázkami 

V prosinci se z obrazovky těším na viděnou a pro teď všechny zdravím, s láskou, Alena