Access Bars®

 

Celý život ke mě přichází s Lehkostí, Radostí a Oslavou®

Access Bars® je technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů, programů, vzorců atd.

Vše i to, čeho si nejsme vědomi Access Bars® uvolní a rozproudí energii, která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii. Otevírá vědomí tak, aby jsme náš život tvořili s lehkostí, radostí a s oslavou.

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®

Metoda vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

Těchto 32 bodů na hlavě je něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.

ACCESS BARS® Vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech Vašeho života.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita, sny apod.
Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

 

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří Vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

 • Co kdyby dnešek mohl být začátek něčeho jiného?
 • Jak se může ještě zlepšit můj život?
 • Co je ještě možné? 

Otázka může změnit energii jakékoli situace. Je to právě otázka, která otevírá dveře jiným možnostem

Nyní je čas dovolit si přijímat, odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit. Každá terapie je jako odloupnutí další vrstvy cibule. Je tedy na Vás, kolik sezení cítíte, že potřebujete či chcete absolvovat. Věřím však, že s BARs je každý z Vás schopen se zbavit problémů, stresů, tlaku a začít život svůj život naplno.

Účinky ACCESS BARS®:

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Zklidnění hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerem

Ceník

 

Access Bars®
Konzultace probíhá v leže na lehátku po dobu 60-90 minut.
1 500 Kč

Rezervujte si Access Bars®: